Освоїли субвенцію – відремонтували дороги

Дата: 14.09.2018 10:38

Фото без описуТриває активне освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Результат на сьогодні – відремонтовані дороги в Коропі й близька перспектива ремонту дороги в Нехаївці.

Попри поширену в суспільстві думку про те, що дороги в наш час зовсім не ремонтуються, поступ у цій справі, хоч і не такий активний, як багато кому хотілося, звичайно є. Стосовно Коропа, то навіть пересічні його відмічають той факт, що такого активного ремонту доріг тут не бачили давно. І цьому сприяє державна підтримка децентралізації. У даному матеріалі ми розповімо, що ж вдалося втілити останнім часом в нашій ОТГ і що планується в недалекому майбутньому.

Сьогодні, як і вчора, триває капітальний ремонт проїзної частини вулиці Михайлівської від вулиці Вознесенської, довжиною 550 метрів. Роботи виконує ДП «Чернігівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Сума ремонту, за експертним звітом, − 958 тисяч 314 гривень.

Не так давно в Коропі ця ж дорожня організація відремонтувала дорожнє покриття по провулку Ігоря Шкляра – 121 метр. Сума робіт (згідно експертного звіту) – 309 тисяч 647 гривень.

Також 161 метр нового асфальту поклали по провулку Трудовому в Коропі (сума робіт – 449 тисяч 938 гривень).

А ще приємна новина є для жителів Нехаївки. Уже наступного тижня ПрАТ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №82» здійснить капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Кільцевій (230) метрів. За експертним звітом, сума ремонту складає 1 мільйон 197 тисяч 629 гривень.

Якщо після реалізації проектів за рахунок субвенції будуть зекономлені кошти, їх направлять на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Молодіжній у Лукнові.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради