Святковий та урожайний Яблучний Спас

Найбільш святковим та урожайним видався на пісні  Яблучний Спас цьогоріч на території об’єднаної територіальної громади. Після святкового богослужіння   об 11.30 розпочався святковий концерт у селі Будище. Пісні, конкурси, призи, святковий настрій, - все це Будищанський Спас.

11:47 21.08.2017

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні мешканці громади!  Життя та функціонування нашої об’єднаної територіальної громади залежить виключно від усіх нас.

08:40 21.08.2017

Грантовий конкурс Європейської комісії «Мери за економічне зростання»

Ще в квітні поточного року було оголошено грантовий конкурс Європейської Комісії на тему: «Мери за економічне зростання». Мета конкурсу -  розвиток малого та середнього підприємництва в ОТГ  України.

16:02 18.08.2017

Щодо надання безоплатної медичної допомоги дітям із зони АТО та дітям воїнів АТО, котрі загинули або перебувають в зоні бойових  дій у ДЗ «УСДРЗН МОЗ України»

Щодо надання безоплатної медичної допомоги дітям із зони АТО та дітям воїнів АТО, котрі загинули або перебувають в зоні бойових дій у ДЗ «УСДРЗН МОЗ України»

Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я»

14:37 17.08.2017

Глибока душа шабалинівської «Криниченьки»

Сьогодні, 16 серпня, затримка (через поважні технічні проблеми) шабалинівських аматорів художньої самодіяльності  Будинку народних традицій та дозвілля, керівник Наталія Коваль, зовсім не налякала глядачів у парку ім. М.І. Кибальчича.

16:51 16.08.2017

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА СІМЕЙ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

В існуючих нині в Україні соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту, допомоги та підтримки,  які  надаються державними та громадськими організаціями й базуються на відповідній нормативно-правовій базі.

13:24 16.08.2017

Щасливий фініш «Туристської зустрічі»

Згідно програми «Туристська зустріч», 11-13 серпня, у с.Бужанка біля цілющого джерела у мальовничому місці на березі  річки Десна та на її схилах пройшов туристський зліт молоді та юнацтва.

12:34 14.08.2017