Моя громада – мій добробут

Нещодавно Коропська ОТГ отримала гарну новину: ми є фіналісти грантового конкурсу «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що проводиться за підтримки USAID Україна, Асоціація міст України, IREX Пульс.

09:48 31.08.2017

Заключний концерт у «співучому парку»

Не знайдеться жодної людини, яка б поставила під сумнів той факт, що наша земля – найкраща. Ми з вами живемо у чудовому Коропському  краї, і якщо ви коли-небудь вдивлялися в далечінь, ви бачили, що над нами  – найблакитніше небо, на наших полях – найзолотіше колосся, у наших селах живуть найталановитіші працелюбні люди.

17:06 30.08.2017

Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ої річниці Незалежності держави

23 серпня за участю представників органів об’єднаної територіальної громади, виконавчої влади, громадських організацій, трудових колективів  пройшли урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ої річниці Незалежності України.

13:07 23.08.2017

Національно-патріотичний флешмоб у дитячому садочку «Дзвіночок»

Ми з вами — нащадки сла­ветного українського минулого, творці нової істо­рії своєї держави. Тому зрозуміло, чому останнім часом ми все частіше звертаємося до витоків нашої української духовності, прагнемо стати учасника­ми відродження національної культури та історії.

17:06 22.08.2017

На черговій сесії селищної ради оголошено результати виборів депутатів об'єднаної територіальної громади восьмого скликання у одномандатних  виборчих  округах №12 та №22

На черговій сесії селищної ради оголошено результати виборів депутатів об'єднаної територіальної громади восьмого скликання у одномандатних виборчих округах №12 та №22

Сьогодні, 21 серпня, розпочинаючи тринадцяту сесію восьмого скликання селищний голова Віктор Журавель