Нашим освітянам – уклін, вітання, шана

Дата: 05.10.2018 16:35

Фото без описуТрадиційно напередодні прекрасного свята початку жовтня – Дня працівників освіти України − у Коропі збираються кращі працівники освітньої галузі. Не став винятком і сьогоднішній день, 5 жовтня, коли шанованим педагогам подарували прекрасні й незабутні вітальні миті.

Урочисті збори відбулися за участю освітян, керівництва району та громади, громадськості та ЗМІ.

Настрій свята ще перед входом до глядацької зали дарував своїми неповторними мелодіями духовий оркестр.

Щирими та емоційними були святкові вітання від селищного голови Віктора Журавля, в.о.голови райдержадміністрації Віктора Кузуба, заступника голови районної ради Олександра Романченка.

− Саме вчитель є головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Яка це дійсно, відповідальна і нелегка професія. Скільки в ній граней, скільки призначень і покликань! −  зазначив у своєму вітально зверненні селищний голова Віктор Журавель.

Широким був спектр нагород, вручених сьогодні на святковій сцені кращим педагогічним працівникам: від Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, відзнаки районного керівництва, нагороди від Коропського селищного голови.

Щирі вітання та теплі поздоровлення прозвучали у виступах очільників відділу освіти Коропської селищної ради Олега Курбанова та відділу освіти райдержадміністрації Ольги Чернявської.

Голова Коропської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Микола Свердлов, який також долучився до вітальної естафети, вручив профспілкові нагороди.

Помічник-консультант народного депутата Анатолія Євлахова Катерина Четверик, яка свого часу теж присвятила багато років праці на педагогічній ниві, вручила освітянам нагороди, підписані нардепом.

Яскравості святковій днині додали чудові виступи вихованців районного центру дитячої та юнацької творчості і центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради, школи мистецтв, артистів будинку культури.

До речі, теплі вітання від педагогів і вдячність за подароване свято наприкінці концертної програми отримали і аматори коропської сцени.

…Стихла музика, погасло світло софітів, закінчилося свято на сцені. Щасливі педагоги вийшли на ґанок будинку культури. Фото на згадку, вітання, обійми, радість… Після кількох негожих, похмурих і дощових днів із-за хмар виглянуло осіннє сонечко. Хай же буде таким самим яскравим і сонячним, як сьогодні, кожен день вашої нелегкої праці.

Хай щасливою буде ваша вчительська доля, шанованою, визнаною, плідною на здобутки. Із прийдешнім святом!

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради