У Коропі розробили алгоритм надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми

Дата: 07.12.2020 15:09

Круглий стіл на тему протидії торгівлі людьми пройшов минулої п’ятниці в залі засідань Коропської селищної ради. Для спільної роботи зібралися представники всіх місцевих служб, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми на рівні нашої громади, і  уповноважений за встановлення статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми, представник РДА, а також обласні фахівці. Це представники Департаменту сім'ї, молоді та спорту ОДА, Чернігівського обласного центру соціальних служб, Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Управління превентивної діяльності ГУНП.

Під час роботи обговорили проблемні питання з напрямку протидії торгівлі людьми та надання постраждалим особам допомоги у громаді.

Крім цього фахівці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини надали юридичні консультації на тему можливих випадків торгівлі людьми, виїзду за кордон, юридичну допомогу та супровід певних осіб, що перебувають в центрі реабілітації. Найголовніше − спільно з іншими учасниками розробили алгоритм надання допомоги особам, що ймовірно постраждали від торгівлі людьми.

Зустріч за круглим столом пройшла в рамках проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації» за підтримки Міжнародної організації з міграції.

За інформацією Чернігівського громадського комітету захисту прав людини