Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Ветеранська організація змінює найменування: замість району – громада

Дата: 04.12.2020 18:10

Сьогодні в залі територіального центру соціального обслуговування пройшла позачергова, 13-та за рахунком, конференція районної організації війни та праці. На ній ветерани проголосували за зміну найменування своєї організації. У зв’язку з ліквідацією Коропського району надалі вона називатиметься Організацією ветеранів України Коропської селищної об’єднаної територіальної громади. Очолюватиме її чинний голова Микола Заболотний.

Участь у конференції взяли керівники первинних ветеранських організацій у селах громади, заступник голови райради Олександр Романченко і заступник Коропського селищного голови Юрій Шкурко.

Окрім зміни найменування, на конференції проголосували за Положення в новій редакції, затвердили склад ради ветеранів, ревізійної комісії, підтримали кандидатуру чинного голови Миколи Заболотного для подальшого головування і делегували його на обласну ветеранську конференцію.

Звітно-виборну конференцію прикрасила вітальна мить. Хоч із запізненням, але подяку до Дня ветерана отримала активістка ветеранського руху, голова ветеранської організації Риботина Катерина Михайлівна Чигрин.

Продовжився захід виступами делегатів і запрошених. Завершенням зустрічі стало приємне чаювання.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради