У додатку «Дія» з'явилась послуга реєстрації внутрішньо переміщених осіб

Дата: 20.04.2022 09:44

Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в безпечніші регіони України, то ви можете отримати в Дії за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави − для себе (2 000 грн) та дітей (3 000 грн).

Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку

Щоб скористатися послугою, потрібно оновити застосунок та мати цифровий документ – ID-картку або закордонний паспорт.

1.Зайдіть у Дію та натисніть:  «Послуги» – «Отримати статус ВПО».

2.Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть  «Продовжити» (геолокація потрібна лише в межах комплексної послуги ВПО)

3.Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї – свідоцтво про народження підтягнеться в Дію або ж ви можете додати його вручну.

4.Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу (якщо її нема − оформте в одному з банків-партнерів)

Довідка ВПО з'явиться в Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти будуть виплачені на картку єПідтримка.

Важливо! Зараз послуга доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО. Але команда Дії працює, щоб усі переселенці могли отримати довідку та грошову допомогу онлайн.