У Коропі привітали медичних працівників із професійним святом

Дата: 17.06.2022 15:43

Фото без описуЩорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника.

Напередодні цього свята, що є по праву всенародним, на ґанку Коропської центральної лікарні пройшло урочисте зібрання — хоч і скромне, зважаючи на важкий час, але тепле й урочисте.

Відкрили його хвилиною мовчання, у пам’ять про тих, хто поліг на полі бою, захищаючи всіх нас і відстоюючи наше майбутнє.

Церемонія вітань і нагороджень розпочалась із виступів директора Коропської ЦЛ Володимира Матусяка та Коропського селищного голови Володимира Куніцина.

Голова громади, зокрема, зробив акцент на тому, що для людей у нашій громаді саме медична послуга стоїть на першому місці, що показало дослідження в рамках Програми ДОБРЕ. Він подякував медикам за щоденну працю, відданість, доброту та людяність, запевнив, що і надалі громада в межах своїх можливостей буде підтримувати медичну сферу.

Вітальні слова  присвятили медичним працівникам перший заступник начальника Новгород-Сіверської РВА Володимир Шкарпітко, заступник голови Новгород-Сіверської районної ради Володимир Бондаренко, депутат селищної ради Микола Мисник.

Бути медиком – це не про  професію, а швидше про покликання або навіть благородну місію.

Ви – наші ангели-охоронці, які завжди готові прийти на допомогу, часто нехтуючи своїми проблемами і ризикуючи власним здоров’ям та життям...

Ми пережили важкі 2020-й та 2021-й роки через пандемію коронавірусу, і тоді головними героями були саме медики – вони рятували суспільство.

Зараз перед нами новий виклик і медики знову на передовій, рятують військових та цивільних, самовіддано трудяться в тилу, і цим творять майбутнє.

Щира вам вдячність і шана!

Нагородами за сумлінну працю та високий професіоналізм з нагоди професійного свята відзначені:

Олена Юріївна ПРОХОРЕНКО, акушерка поліклінічного відділення  Коропської ЦЛ — Грамотою селищної ради ;

Олександра Йосипівна РЕДЬКО, терапевт Коропської ЦЛ — Подякою селищного голови;

Тетяна Миколаївна ЛУЗАН, медичний директор Коропської центральної лікарні  — Грамотою Новгород-Сіверської РВА;

Лідія Михайлівна ЛУЦАК, старша медична сестра відділення анестезіології — Подякою Начальника Новгород-Сіверської РВА;

Ольга Вікторівна ЛУГОВА, лікар акушер-гінеколог — Грамотою обласного Управління охорони здоров’я;

Валерій Васильович ЖУК, лікар-анестезіолог — Подякою голови Чернігівської ОДА

Також було вручено багато нагород від адміністрації лікарні та профспілки.

Із професійним святом, шановні представники медичної сфери, наші янголи-охоронці! Добра, здоров’я, злагоди, родинного тепла і омріяної перемоги!