Сьогодні на Коропщині побували представники правозахисної організації «МАРТ» із Чернігова, яка співпрацює з нашою громадою

Дата: 22.06.2022 15:59

ГО «МАРТ» (M – моніторинг, А – активність, R – результативність, T – товариство) працює у фокусі дотримання прав дитини.

Команда ГО (в ній — юристи, психологи), представники Національної сервісної служби, обласного центру соціальних служб, Освітнього дому прав людини в Чернігові приїхали до нашої громади, щоб надати юридичні та психологічні консультації вразливим групам населення; попрацювати з дітьми та  батьками, які потребують психологічної допомоги; зібрати інформацію про гуманітарні потреби.

На початку відбулось знайомство групи експертів із керівництвом громади, представниками установ та служб, які працюють у  сфері захисту прав дитини або дотичні до неї.

Гості та місцеві фахівці обговорили нагальні проблеми соціального захисту, які загострились після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Після цього представники ГО МАРТ разом зі службою у справах дітей провели в одному з сіл громади інформаційно-просвітницький захід на тему подолання кризової ситуації, попрацювали з дітьми та батьками, які потребують психологічної підтримки.