Безоплатна правова допомога

Права захисника

До дня Захисника України − для учасників АТО, ветеранів інформація, на що вони мають право та як втілити це право в життя. Маленька консультація від Коропського бюро безоплатної правової допомоги.

17:01 11.10.2018

До уваги громадян!

В Україні з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб реалізується загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

11:32 03.10.2018

Діти можуть і мають захищати свої права

7 січня цього року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено коло суб’єктів доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, шляхом включення до нього дітей.

11:19 25.09.2018

Встановлення факту народження на тимчасово окупованій території України

З проблемою реєстрації дитини, народженої на тимчасово окупованій території, стикаються сотні громадян України. Довідки, що видаються медичними закладами та засвідчують факт народження дитини на території не підконтрольній Україні, відповідно до українського законодавства не породжують юридичних наслідків, а отже на підставі них не можуть бути видані свідоцтва про народження дитини.

10:51 09.08.2018

Строки звернення до суду з метою захисту трудових прав

Інколи трапляються випадки, коли трудові права громадян порушуються і єдиною можливістю їх поновлення або захисту  є звернення до суду.  При цьому слід не пропустити, встановленого законодавством, строку для такого  звернення. Які ж строки   звернення до суду для вирішення трудових спорів?

10:37 23.07.2018

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»

Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги спільно з канадськими партнерами презентували серію відеороликів та плакатів, які стануть основою інформаційної кампанії про безоплатну правову допомогу в Україні.

12:48 15.06.2018

Для системи БПД виготовили буклети шрифтом Брайля

Люди з вадами зору в усіх регіонах України отримають інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля. Таку можливість система БПД отримала завдяки спільному українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик». Про це розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги (КЦ) Олексій Бонюк напередодні Міжнародного дня боротьби за права людей із інвалідністю.

11:13 05.05.2018

До уваги громадян!

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб реалізується загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

16:02 23.04.2018

До уваги громадян!

Звертаємо Вашу увагу, що безоплатну фахову правову допомогу можна отримати у відділі «Коропське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: смт. Короп, вул. Успенська, 2. тел.: (04656) 21262.  Бюро правової допомоги  -  це Ваш порадник  у правових питаннях.

12:59 05.03.2018