День Святого Миколая – радість для всіх

Дата: 18.12.2020 10:56

Фото без описуНаближається велике православне свято − день Святого Миколая. Малеча з нетерпінням чекає на подарунки. А от люди поважного віку зазвичай уже не чекають ні від кого на такі приємності... І саме тому працівники територіального центру Коропської селищної ради приготували несподіванку для найактивніших студентів Університету третього віку: кожному вручили пакунки з мандаринами та цукерками від Святого Миколая.

Кого зустріли на вулиці, кому віднесли додому, хто особисто завітав до територіального центру. Студенти бентежились, раділи, несміливо дякували, навіть плакали, ще до кінця не вірячи, що цей подарунок саме для них.

Не залишились без подарунка до свята і працівники територіального центру: одна з найактивніших студенток Університету, Валентина Михайленко, презентувала свій новенький роман «Любов і демони». Колектив щиро радів подарункові, адже кожен є прихильником творчості Валентини Микитівни.

І як же радісно виступати в ролі благодійника, дарувати комусь щастя! Виявляється, давати − це набагато приємніше, ніж отримувати.

Ми хочемо, щоб люди не втрачали надії, яким би скрутним не було життя; щоб не згасала віра в казку, в Новорічні дива, в безмежність людської доброти та любові!

Інформація територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)