В Університеті третього віку проводять навіть вечорниці

Дата: 04.02.2021 14:19

Фото без описуЗимовий період (від Покрови до Великого посту) для українських жінок був вільним від роботи по господарству, тому саме в цей час вони збиралися на вечорниці. Посиденьки, супрядки, бесіда, ночліжки, досвітки −в різних регіонах України ці зібрання мали різну назву, але завжди одну мету. Тут жінки спілкувалися, жартували, розважалися та робили спільну роботу. Підтримати народні традиції взялися студентки Університету третього віку.

Заквітчані різнобарвними хустками, веселі та усміхнені зібралися в територіальному центрі Коропської селищної ради. В минулі часи на вечорницях пряли, гаптували, шили, а наші – присвячені вивченню народних традицій та обрядів різних регіонів України.

Великою приємністю став той факт, що саме сьогодні святкує День народження студентка Університету третього віку, провідний альт клубу «Вербиченька», жінка, що багато років доглядає незрячого брата, добра, чемна, привітна Марія Федорівна Ветоха! Всім загалом привітали іменинницю, заспівали традиційних пісень, побажали довгих років життя при доброму здоров'ї.

З Днем народження, пані Маріє! Живіть щасливо та прикрашайте світ своєю доброю посмішкою.

Інформація територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради