Випускний для університету

Дата: 08.06.2018 11:40

Фото без описуЗакінчився навчальний рік у школах, коледжах, інститутах… Закінчився він і в Університеті третього віку, що діє при відділенні денного перебування територіального центру Коропської селищної ради.

Цілих 9 місяців тривали навчально-розважальні заходи, тож і випускний для студентів вирішили зробити в тому ж дусі: показати щось нове, цікаве, подарувати  позитивний настрій та враження.

Із цією метою була організована екскурсійно-просвітницька поїздка до міста Новгород-Сіверський. Прослухали змістовну екскурсію, помилувалися чудовим краєвидом з оглядової башти, зробили гуртове фото біля славнозвісного пам’ятника Ярославні, яка на високому березі Десни чекає князя з походу. А також відвідали музей «Слова о полку Ігоревім», побували у підземеллях, поставили свічки та приклалися до святинь у Спасо-Преображенському чоловічому монастирі.

Таким веселим, пізнавальним і насиченим був випускний 2018 в Університеті третього віку.

За цікавими екскурсіями час промайнув швидко, всі добряче зголодніли і вирішили обговорити побачене, поділитися враженнями та пообідати на свіжому повітрі.

До Коропа приїхали вже під вечір. Стомлені але щасливі випускники поволі, неохоче розходились по домівках.

Веселих вам канікул, шановні! Чекаємо на вас 1 вересня. Світ незбагненний і неосяжний, ще маємо чого навчитись і що пізнати!

За інформацію територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради