Майстер-клас для студентів

Дата: 31.05.2018 11:32

Останні весняні дні дивують нас  яскравим сонечком і спекотливим подихом повітря. Схоже, літо теж обіцяє бути сонячним та теплим. Подібні кліматичні умови нас радують, адже саме час засмагати, купатися в річках, відпочивати на природі. Та в спеку все це потрібно робити дуже обережно, аби не зашкодити власному здоров’ю.

Природно, що саме зараз працівники територіального центру Коропської селищної ради  підготували для студентів Університету третього віку майстер-клас по приготуванню освіжаючих напоїв. Людський організм на 80 % складається з води, тому вживати її вкрай необхідно. А в спекотливі дні освіжаюча волога є чи не єдиним рятівним засобом для кожного з нас.  Тому ми вирішили нагадати, що можна приготувати смачні, вітамінні, корисні, освіжаючі напої в домашніх умовах, з мінімальними затратами і лише з натуральних продуктів.

Всі разом готували ягідні морси, кваси,  фреші,  всім відомий та улюблений напій мохіто. Записували запропоновані рецепти, ділилися власними, обговорювали всі переваги та недоліки тих чи інших напоїв як власного виробництва так і  виробництва сучасної харчової промисловості.

До складу приготованих напоїв входили такі інгредієнти як ягоди, фрукти, цитрусові, м’ята, цукор, лід. Кожен з освіжаючих напоїв насичує організм  вологою та  багатим вітамінним комплексом.

Щиро сподіваємось, що це заняття стане в пригоді нашим студентам. Нехай готують, смакують та будуть здоровими!

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради