СПОРТ

ФК «Короп» - ФК «Бахмач»

Гра чемпіонату області з футболу ФК «Короп» - ФК «Бахмач» відбулася сьогодні на стадіоні культурно-спортивного комплексу «Аполлон». Зустріч закінчилася з рахунком 2:0 на користь господарів. Голами відзначилися Анатолій Мацак та Олексій Осипенко.

20:00 03.08.2019

ФК «Короп» у чемпіонаті Кролевеччини

Сьогодні, 30 липня, на стадіоні КСК «Аполлон» пройшла чергова гра чемпіонату  Кролевецького району з футболу. ФК «Короп» переміг команду «Ярославець» із рахунком 1:0.  Гол на останній хвилині у ворота суперника забив Артем Грищенко.

23:45 30.07.2019

ФК «Короп» - ФК «Курінь»

27 липня, коли в центрі Коропа вирував Миколаївський ярмарок, на стадіоні КСК «Аполлон» пройшла гра чемпіонату області з футболу. Наші футболісти приймали гравців ФК «Курінь» Бахмацького району. Матч закінчився із рахунком 1:2 на користь гостей.

12:59 29.07.2019

«Короп» - «Спаське» 0:0

Нічиєю закінчилася  чергова футбольна зустріч відкритого чемпіонату Кролевецького району з футболу, що пройшла вчора на стадіоні КСК «Аполлон»

08:40 25.07.2019