Вища ліга Чемпіонату Коропської громади з волейболу (чоловіки)

Дата: 21.02.2021 13:53

Шість майстерних команд змагається у Вищій лізі Чемпіонату Коропської Громади з волейболу (чоловіки).

Конотоп та коропський «Аполлон» вже завоювали путівки у фінал.

20 лютого ще три команди визначали одного лишнього.

ВК Кудрівка – Фаворит Короп 3:2 (23 25 25 18 26 24 19 25 17 15 )
ВК Семенівка – ВК Кудрівка 3:1 (25 22 15 25 25 23 25 22)
Фаворит – ВК Семенівка 3:1 (22 25 25 12 25 17 25 22)

Фаворит – 4
ВК Семенівка – 3
ВК Кудрівка – 2

В першому – довгому і нервовому матчі – команда Віталія Кобизського поступилася Кудрівці. В трьох партіях з п’яти – мінімальна перевага гостей.

Далі Семенівка несподівано переграла Кудрівку.

Остання гра для семенівців не мала значення – вони у фіналі. Можливо, через це. А може, просто наші були сильніші – та хлопці Кобизського здолали гостей, і потрапили у фінал.

Приємно було бачити радого-раденного Володимира Спичака. Його син – Саша – був одним з кращих в команді, володар блоку – там він неперевершений.

- Наші зібралися, видали в кінці такі хороші партії. – розповідає Володимир Іванович – Несподівано сильно в атаці зіграв Максим Бугай. Розігрався Артем Лисенко. Хороші були Клименко та Кобизський. Такий радий перемозі!

Досвідчений наставник Кудрівки – Валерій Петрович Тищенко – жалівся на календар: дві гри підряд – а це дев’ять партій – провести важко! Відзначив у своїй команді Сергія Дейнеко, Сергія Супруна, Дмитра Тищенка. Завадив підготовці і локдаун, не було можливості підготуватися.

Приємно спілкуватися з наставником Семенівки Сергієм Ложковим – ввічливий та харизматичний тренер. В складі – троє учнів ДЮСШа – та вони не псують гру! Кращі – Єгор Глодишко та Володимир Бондаренко!

Скоро – фінал.

Конотоп, Аполлон Короп, Семенівка, Фаворит.

Володимир Лучко, Коропщина спортивна