СПОРТ

Волейбол (вища ліга)

Вчора пройшла остання гра Вищої ліги волейболу «Б» для команди  ВК «Короп 2». Хлопці перемогли чернігівський «Зеніт» з рахунком 3:1. У команди з’явилась можливість пройти до наступного етапу, але про це дізнаємось після гри Борзна - Ічня.

10:30 25.02.2019

Кубок Коропщини

Сьогодні пройшли ігри першого фінального дня «Відкритого Кубку Коропщини з міні-футболу».

17:46 23.02.2019

Чемпіонат області з футзалу

У неділю в КСК «Аполлон» пройшло справжнє свято футболу. До нас завітав чемпіонат області з футзалу.

09:20 18.02.2019

Вища ліга (волейбол)

Після футбольних баталій у суботу, 16 лютого, зустрічалася основна команда з волейболу Сергія Жованика з «Чернігівською Академією».

09:19 18.02.2019

Кубок Коропщини група «Б»

В неділю, 11 лютого, пройшли ігри групи «Б» з міні-футболу «Відкритий Кубок Коропщини». Команда Володимира Гончарова «Лукнів» показала дуже потужну гру, особливо в протистоянні з «Колосом» Атюша. Другі − «Колос», третю путівку в фінал здобула команда ФК «Карасі» Короп.

10:51 11.02.2019