СПОРТ

Ветеранський турнір зібрав любителів футболу

Традиційний турнір із міні-футболу серед ветеранів «Кубок Вольниці» пройшов напередодні Дня захисника України і Дня Українського козацтва на полі зі штучним покриттям Коропської школи.

09:59 15.10.2019

«Нова пошта напівмарафон» приніс нашим землякам перемоги

У неділю в Чернігові пройшов масовий легкоатлетичний пробіг «Нова пошта напівмарафон». Потужні меценати забезпечили гарний призовий фонд та чудову організацію змагань. Декілька тисяч учасників змагалися на дистанціях від 100 метрів до 21 кілометра. Приємно, що в цьому святі бігу та здоров’я не просто взяли участь вихованці Коропської дитячо-юнацької спортивної школи. Вони ще й приїхали з нагородами.

08:45 24.09.2019

Олімпійський урок провели в Коропі

Спортивний захід пройшов сьогодні, 13 вересня, на стадіоні культурно-спортивного комплексу «Аполлон». Присвятили дійство Дню фізичної культури і спорту України, що відзначається щороку другої суботи вересня, тобто, завтра.

22:44 13.09.2019

ФК «Короп» - «Динамо» (Гнідинці)

Вчора, 7 вересня, на стадіоні КСК «Аполлон» пройшла чергова гра чемпіонату області з футболу. Місцевий ФК «Короп» здобув перемогу над командою «Динамо» (Гнідинці) з рахунком 2:1. Голами відзначилися Олексій Єрошенко та Анатолій Мацак.

16:40 08.09.2019

Ще одна перемога наших футболістів у чемпіонаті Кролевецького району

Вчора, 21 серпня, на стадіоні культурно-спортивного комплексу «Аполлон» у футбольному протистоянні відкритого чемпіонату Кролевецького району зійшлися «Білі Роси» (Короп) та «Тулиголовець» (с. Тулиголове). Матч зіграли із рахунком 5:1 на користь господарів.

09:21 22.08.2019