СПОРТ

Короп знову приймав кролевецьких футболістів

Чергова гра відкритого чемпіонату Кролевецького району з футболу відбулася сьогодні, 10 липня, на стадіоні культурно-спортивного комплексу «Аполлон». Команда ФК «Короп» здобула перемогу в зустрічі із кролевецьким «Ветераном» із рахунком 9:2.

22:10 10.07.2019

Чемпіонат Коропа з міні-футболу серед трудових колективів

11 липня в культурно-спортивному комплексі «Аполлон» розпочався Чемпіонат Коропа з міні-футболу серед трудових колективів, з метою організації спортивного дозвілля жителів Коропської об’єднаної територіальної громади, сприяння оздоровчій руховій активності населення, визначення кращих команд.

13:26 08.07.2019

У десятці Всеукраїнських змагань: як наші юні майстрині малої ракетки змагалися із найсильнішими тенісистами країни

Із 19 до 23 червня в Чернігові відбувся чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків  і дівчат 2009 року народження  і молодших. Участь у змаганнях взяли і талановиті вихованки Сергія Іллющенка.

10:11 24.06.2019

Є новий легкоатлетичний рекорд Коропщини

Приємна новина прилетіла до нас із Чернігова, з центрального стадіону імені Гагаріна, де проходив чемпіонат області з легкої атлетики. Юна коропчанка Саша Жук принесла нам перше в історії золото на дистанції 200 метрів. Її результат – 27,1 секунди – є новим рекордом Коропщини.

14:25 14.06.2019

Змагальний, цікавий і веселий Олімпійський день провели у Коропі

10 червня за ініціативи відділу освіти Коропської селищної ради та Коропської дитячо-юнацької спортивної школи в культурно-спортивному комплексі «Аполлон» був проведений Олімпійський день. 10 команд пришкільних таборів відділу освіти Коропської селищної ради взяли участь у «Веселих стартах».

12:57 11.06.2019

Наші футболісти поступилися команді Мени. Тож час ще сильніше підтримати свою команду!

Чергові ігри Чемпіонату області з футболу серед команд Першої ліги 2019 відбулися  8 червня в Мені між командами ФК «Короп» та СК «Мена». Результат гри: ФК «Короп» та СК «Мена» 0:2

12:30 11.06.2019