В спорткомплексі зіграно матчі відкритого Чемпіонату Коропської громади з футзалу (Вища ліга)

Дата: 15.02.2021 08:23

ФК Тулиголове – Шостка ОТГ 0:4
Білі роси – Зміна Борзна 5:4
Шостка ОТГ – Зміна Борзна 4:2
Білі роси – Короп 5:3
ФК Тулиголове – Зміна Борзна 3:5
Шостка ОТГ – Короп 2:1
Білі роси – Тулиголове 10:4
Зміна Борзна – ФК Короп 2:2
Шостка ОТГ – Білі роси 3:6

1. Білі роси Понорниця – 12
2. Шостка ОТГ – 9
3. Зміна Борзна – 4
4. ФК Короп – 4
5. ФК Тулиголове – 0

Враження?

Є футбольні вболівальники, які дивляться тільки матчі європейських чемпіонатів та євро кубки. Там – найкращі гравці. Там – швидкість, координація та майстерність. Там – видатна тренерська думка. І за англійську команду можуть грати французи, іуварійці, німці, іспанці… І жодного британця. І це нікого не бентежить.

Сьогодні були ігри для таких поціновувачів. Білі роси Андрія Пасічника. Ну хто їх міг зупинити з таким складом?

Запитав Олега Саганя про склад ФК Короп.

- Тобі легко розмірковувати про склад команди. А спробуй збери гравців. Більшість наших хлопців працює в Києві, по вихідних беруть участь в столичних турнірах. Буває, грають за дві-три команди. І вони не хочуть їхати додому. І дорога – 400 грн. Вимушені шукати підсилення в Конотопі. А хочеш своїх побачити – приходь на ігри Першої ліги. Відведеш душу, коли гратимуть «Карасі», Риботин, Ветеран…

Так що сидів і любувався висококласним футболом. Навіть не знаю, як Олег Сагань та Олег Білан зібрали такі сильні команди.

Білі роси – поза конкуренцією.

Сподобалась Шостка. Багато гравців, багато емоцій. Доходило і до штовханини. Та після гри Роман Кролевецький перший підходив – тиснув руки суперникам. Через хвилину – знову всі друзі. В гостей з Сумщини виділялись Кролевецький, Максим Земченко, Максим Даньшов.

Зміна Борзна. Не чекали від цієї команди такої гри! Всі запитували – а де вони тренувались? Як можуть так грати?

Можуть – тому що Борзна є столицею України по кількості та якості турнірів. Тому що там працює видатний організатор спорту Сергій Іващенко.

Кращі у борзнянців – Назар Волошин, Євген Кордюк. Здивував чудовими кондиціями та вмінням 38-річний Сергій Чичкан.

Наші як? Старалися, та не було зіграності. Не було довгої лавки запасних. Лідер колективу – Саша Дяковський.

Зовсім не виглядали аутсайдерами хлопці з Тулиголова. Багато хороших молодих гравців. Є і досвідчені. Кращі – Ярослав Богданов та Дмитро Рой.

Нагороди призерам вручив Голова громади Володимир Куніцин. До речі, обіцяв придбати для команди таку гарну форму, як і в Шостки.

А на закінчення – подяка Олегу Білану, у морозний вітряний день в спорткомплексі так затишно і тепло.

Подяка арбітрам: Олегу Білану, Миколі Медведю, Максиму Чуприні, Ігору Сидоруку.

І згадаю добрим словом Олега Саганя. Його зв’язки у футбольному світі дозволяють запрошувати такі команди.

Попереду – Перша ліга.

Володимир Лучко