Чемпіонат Коропської громади. Жінки. Вища ліга

Дата: 21.02.2021 13:31

Фото без описуВ нас – у країні − вже багато років модно говорити про реформи… І результат від них часто плачевний. А можна працювати по старому – просто та ефективно. Дуже ефективно. 20 лютого в Коропі проходили два волейбольні турніри за участю напрочуд сильних команд. Можна сказати, що наше містечко на день стало центром – чи то столицею - волейболу Сумщини та Чернігівщини.

І зі всім справились на відмінно! Як приємно було спостерігати за злагодженою роботою наших організаторів, суддів: Олега Білана, Олега Саганя, Миколи Грицая, Сергія Жованика, Віталія Ковтуна, Максима Чуприни, Миколи Медведя, Руслана Федоренка.

Такі молодці – і це оцінили. І в Шостці, і в Глухові. В Семенівці та Кудрівці.

А турнір!!!

Чемпіонат Коропської громади. Жінки. Вища ліга.

Жіночого волейболу такого класу в нас ще не було. Велика заслуга у запрошенні цих асів належить Вероніці Тарасенко.

Про організаторів вже говорив – справились.

І ще одне. Повна підтримка від керівництва Громади. Тому до нас їдуть! Тому все легко!

Спочатку результати:

Короп – Семенівка 1:2 (20 25 26 24 12 15)
Глухів – Шостка 2:1 (25 11 23 25 15 12)
Короп – Глухів 1:2 (25 23 19 25 13 15)
Семенівка – Шостка 0:2 (20:25 23 25)
Семенівка – Глухів 1:2 (25 23 20 25 7 15)
Короп – Шостка 2:0 (26 24 25 13)

1. Глухів – 6
2. Короп – 5
3. Шостка – 4
4. Семенівка – 3

Враження? Команди – через локдаун, пандемію – давно не грали. І вирішили в Коропі відвести душу. Матчі тривали з 11.00 до 19.00.

Ще одне спостереження: представники команд, тренери, масажисти, спортсменки у вільний від ігор час по смартфонах вболівали за наші біатлонні естафетні команди. І який крик радості оглушив спорткомплекс, коли наші дівчата фінішували третіми!

Ігри. Чотири з шести матчів з трьох партій. Команди майже рівні. Майстерні. Дуже майстерні! Боротьба за кожен м’яч. Висока технічна майстерність! І видно було жіночий менталітет: все на емоціях, падіння, злети.

Чемпіони. Глухів. Напрочуд рухлива команда. Чудова підстраховка, не здаються в жодній ситуації. Команда без слабких місць. В такому складі волейбольний клуб ім. Костянтина Реви (чемпіона світу) існує 4 роки. Тренуються 2 рази в тиждень. Лідери: Марія Васько, Аліса Поворознюк, Катя Фесенко.

Наші. Коропчанки. Срібні призерки. Для Вероніки Тарасенко волейбол – це стиль життя. Улюблена розвага. І дуже корисна розвага – гляньте, як вона виглядає! І в команду вона зібрала і кращих гравців громади, і подруг – кролевчанок.

Як грали? Добре атакували, та – на жаль – помилялись в захисті. І в команди були такі качелі: з Глуховом вигравали 9:2, та поступились 10:15. Кращими були – можливо – Аня Ткаченко та Віка Колесник. А може й усі кращі.

Та що там – наші молодці!!!

Бронза у Шостки. Є дуже сильні гравці, та бракує злагоджених командних дій. Не повністю використали потенціал зірки – Марини Дейнеги. Виділялась і Оксана Ємельяненко.

Капітан команди з 20-ти річним стажем Тетяна Шемет розповіла, що Коропщина дуже гостинна та привітна. Тренуються 1-2 рази в тиждень. Майже всі гравці – мами маленьких діток, зайняті. І майже всі куми між собою.

Семенівка. Молода і добре навчена команда. Кращі – Юля Шкода... Ну а Анжела Козіна – на думку багатьох – взагалі кращий гравець турніру. Вона на диво стрибуча - і робить багато роботи на майданчику.

Медалі. Фото на пам'ять. Любов та дружба. Такими і повинні бути спортивні змагання!

Володимир Лучко, Коропщина спортивна