СПОРТ

КУБОК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

На вихідних пройшли фінальні ігри Першої ліги з міні-футболу та чергові ігри Вищої ліги Кубку місцевого самоврядування. В Міжнародний жіночий день 8 березня пройшли відбіркові ігри Першої ліги, перші дві команди виходять у фінал.

16:32 12.03.2018

Кубок Місцевого самоврядування (Вища ліга)

В неділю пройшов перший ігровий день вищої ліги кубку місцевого самоврядування. Багато спортсменів не змогли добратися до Коропа із-за примх погоди. Та ті хто приїхав не підвели свої команди та виклались на повну. КСК «Аполлон» був повністю заповнений, не зупинив вболівальників ні сніг, ні мороз.

16:30 05.03.2018

Любительська ліга визначилась з фіналістами

Останній груповий день визначив фіналістів любительської ліги. Після першої гри було зрозуміло, що першими йдуть у фінал Черешеньки. За другу путівку змагалися майже рівні за силами Холми, Покошичі та Короп ЗОШ, але місце в фіналі тільки для двох перших команд. Другими в напруженій боротьбі пройшли Холми.

16:20 05.03.2018

Фінал міні-футболу

Вчора в Чернігові пройшли фінальні ігри обласного чемпіонату з міні-футболу. На жаль ФК «Короп» не зміг здобути медалей. Бакум та Дзюба не змогли приїхати, вони в цей день боролися за Кубок України, Коропу допомагали Ожог та Дяковський.

16:18 26.02.2018

Жіночий волейбол

Після домашніх ігор, наші дівчата відправилися на чергові протистояння в Семенівку. Наставник команди Микола Грицай підсилив склад команди. Дівчата виклались на 100%. В першій грі переграли Новгород-Сіверський, а от із Семенівкою несправились.  Склад нашої команди: Тарасенко, Головач, Іванець, Федосенко, Якименко, Колесник, Милько, Смирнова, Кузьменко, Бардакова.

16:16 26.02.2018

"Любительська ліга"

Чергові ігри "Любительської ліги" пройшли на дуже великому рівні професіоналізму.  Відчуття таке, що грали не любителі, а справжні майстри волейболу.

16:14 26.02.2018

Визначились фіналісти «Кубку місцевого самоврядування»

В суботу завершились групові ігри «Кубку місцевого самоврядування» з міні-футболу. Багато глядачів прийшли подивитися на ігри Атюши. Команда підсилилась сильними гравцями районного рівня, тож ніхто не сумнівався, що вони пройдуть у фінал. Слідом у Вищу лігу впевнено йде Тулиголове. В Першу лігу проходить  Понорниця та Деснянське.

15:45 26.02.2018

ФК Короп у фіналі!

Вчора в Ніжині відбувся півфінал області з міні футболу. Дуже багато вболівальників поїхало підтримати рідну команду. Та з нашого району була ще одна команда з Понорниці «Білі роси», яких також підтримували наші «ультрас».

15:42 19.02.2018

«Любительська ліга»

Вчора в спортивному залі Коропської ЗОШ стартувала волейбольна «Любительська ліга».  Організатор змагань Олексій Івашко.

15:40 19.02.2018