Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Дата: 21.02.2021 23:02

Чемпіонат Коропської громади з волейболу. Жінки. Перша ліга. Груповий етап

Група «А»

Дружба (Сумська область) – Корюківка 2:0 (21 13 21 18)
Деснянське – ВК Десна Понорниця 2:0 (21 10 21 9)
Дружба – Деснянське 1:2 (21 16 8 21 16 18)
Корюківка – Понорниця 2:0 (21 5 22 20)
Корюківка – Деснянське 0:2 (16 21 20 22)
Дружба – Понорниця 2:1 (14 21 21 9 15 10)

1. Деснянське – 8
2. Дружба – 6
3. Корюківка – 3
4. Понорниця – 1

Значно сильнішим від усіх було Деснянське. І вчора – у Вищій лізі – команда Миколи Березуєва не загубилась би. Лідерами були Аня Салуян, Настя Клименко, Жана Чобот. Дівчата навчаються у вишах, тренуються. Прогресують! Майстерна Катя Боровик, інші дівчата!

Микола Володимирович розповів, що зараз тренуються тільки один раз в тиждень – без змагань нема мотивації. І школа в невизначеній ситуації. Та діти не винні – і вони так старались. Вони чекали цих матчів цілий рік!

Дружба. Дівчата приїхали аж з Хутора Михайлівського! Команда – вихованки ДЮСШа на чолі з тренером – Анею Ткаченко. Вона і була лідером на майданчику. Не відставала від неї Емма Мельник. І всі молодчинки!

Корюківка. Почув від дівчат цікаву історію. В їхній Громаді створено молодіжний центр «КУБ». При ньому відкрили волейбольний клуб. Влітку грали пляжний волейбол – щоденно. Поосені та взимку тренуються в школі 3 рази в тиждень. І на тренування ходить 54 любителі гри – жінки та чоловіки. Грають на виліт по чотири команди.

Сьогодні кращими були Катя Шмагай та Настя Рябчун.

І Понорниця. Як приємно спостерігати за цією волейбольною сім’єю. Андрій Бородюк – мов турботливий батько – робить все для своїх трішки балуваних волейбольних дітей. Поїздки, екіпіровка. Ну про зал мовчу – ви його бачили.

Тренер – Юрій Гончаров – особливо не нервував. Розумів – все закономірно. Не могли 13-14-ти річні діти на рівних грати з дорослими. Хоч були хороші партії. Хоча б виграш в першій у Дружби. Та вийшла на майданчик в гостей майстерна Аня Ткаченко – і все змінилося.

Відзначу в Понорниці Колесник Дану, Галюгу Світлану, Шевель Настю. Малеча – у вас попереду велике майбутнє!!!

У фінал крокують Деснянське та Дружба.

Володимир Лучко, Коропщина спортивна