СПОРТ

Скрипучий мороз не страшний: хокеїсти-аматори Риботина змагалися за Кубок золотого бурка

Зима запанувала в ці дні класична – зі снігами, морозами… У такі дні дорослі згадують дитинство й традиційні зимові розваги. Нерідко чуєш: «Колись і лижі, і хокей… А зараз що? Посядуть у телефонах і комп’ютерах – і все». Але це точно не про Риботин. Сьогодні на місцевій «льодовій арені» − болоті в центрі −  відбувся традиційний аматорський хокейний турнір «Кубок золотого бурка». Не злякав відчайдухів навіть 15-градусний мороз!

18:19 16.01.2021

Наша Саша Жук – одна із найкращих спринтерок країни

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005 року народження і молодших пройшов 15-16 жовтня в Івано-Франківську. Успішно у цих змаганнях виступила наша легкоатлетична зірочка, вихованка ДЮСШ (тренер Володимир Лучко) Саша Жук.

18:16 19.10.2020

Спортивний анонс

У жовтні пройде чемпіонат Коропа з футзалу серед трудових колективів

10:19 28.09.2020

В Коропі пройшов чемпіонат із пляжного волейболу

22 серпня на стадіоні культурно-спортивного комплексу «Аполлон» пройшов Відкритий чемпіонат Коропщини з пляжного волейболу. Участь у змаганнях взяли коропські команди «MV-team», ВК «Галантерея», ВК«Універсам», «Смерч», «Легенди», «Аполлон», та ВК «Новгород-Сіверський», «Сіверяни» (Новгород-Сіверський).

23:41 23.08.2020