8 липня в Коропі пройшов фінал Кубку Молоді з міні-футболу

Дата: 09.07.2021 08:05

На жаль, не встиг на перший матч – фрезами розпушував пісок на волейбольному майданчику. Готуємось до пляжного. Думав – справлюсь за 20 хвилин – так як Жованик своїм культиватором. А вийшло три години. Влежаний пісок – бетон.

Так от – прибіг з Бароном… А Білі роси вже розбили Сосницю – 8:1. Вітя Гончаров розповів, що кращим в переможців був Денис Селянський. Понорниця особливо не бігала. Перемогли на класі.

Глядачів багато. Навіть дуже. І дівчата прийшли Галантерею підтримати, і юні футболісти, і молодь, і зрілі люди, і старикани – яким за 50-ть.

Біля майданчику бракує лавок – тож стояли, навприсядки дивились. І діяло правило: «Встав, місце продав».

Було спекотно – перші ігри. Починати, напевне, треба на годину пізніше…

Друга гра. Короп – Сосниця.

Здавалось, зараз Коропчани – а в них був сильний склад – рознесуть гостей. Та не вийшло, як хотілось.

Сосниця відкрила рахунок. І мали ще моменти. Проблема команди Ігоря Батуренка в тому, що це колектив великого поля. Та звикали успішно і до маленького.

Довго мучилась Галантерея. В основі: Козачок, Висоцький, Чуприна, Євдокименко, Клименко, Ручка, Чайка. І ще було багато хороших гравців.

Та гра не йшла. Печалька в тому, що хлопці не підтримували один одного – постійно лаялись, виясняли на полі стосунки.

Кращим в команді був Денис Євдокименко. Про нього чудові відгуки по виступах на великому полі. А грає він цього літа за декілька команд. І всюди – лідер. Кричав, брав гру на себе. Та не йшло, не йшло. До пори до часу.

А потім – Чуприна, Клименко, Євдокименко.

Короп – Сосниця – 3:1.

Всі з нетерпінням чекали великого фіналу.

Білі роси – Короп. Господарям треба було тільки вигравати.

Думаю, Понорниця могла просто вирішити долю матчу на свою користь – вона на даний час майстерніша.

Та господар команди і воротар Андрій Пасічник вирішив зіграти ризиковано. Він постійно йшов вперед. Плюс цього варіанту – в атаці створювалась більшість, перевага. Тим більш, Андрій чудово грає ногами.

Мінус походів вперед – обрізка, дальній удар і гол. Майже всі м’ячі коропчани забивали в той час, коли Пасічник був в центрі поля.

Гра була захоплююча.

За чотири… Так-так – за чотири!!! – секунди до кінця Короп вів з потрібним рахунком 4:3. Руки вже переможно здіймалися вгору… І несподіваний прохід Дениса Селянського, удар.

І все – 4:4. «Білі роси» чемпіони!

В переможців відзначились – Пасічник, Гончаров 2, Селянський.

В Галантереї – Євдокименко 2, Козачок, Чайка.

Підсумок:

1. Білі роси – 4

2. Галантерея – 4

3. Трудові резерви Сосниця – 0

Нагороди кращим командам вручив Володимир Куніцин.

Кращим гравцем названо Юрія Гончарова.

Чемпіони: Пасічник, Мамро, Селянський, Ісаков, Хабенко, Гончаров.

Володимир Лучко, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту
"Коропщина спортивна"