СПОРТ

Чемпіонат Коропської громади. Жінки. Вища ліга

В нас – у країні − вже багато років модно говорити про реформи… І результат від них часто плачевний. А можна працювати по старому – просто та ефективно. Дуже ефективно. 20 лютого в Коропі проходили два волейбольні турніри за участю напрочуд сильних команд. Можна сказати, що наше містечко на день стало центром – чи то столицею - волейболу Сумщини та Чернігівщини.

13:31 21.02.2021

В спорткомплексі зіграно матчі відкритого Чемпіонату Коропської громади з футзалу (Вища ліга)

08:23 15.02.2021

Наш земляк-легкоатлет - чемпіон серед українських спортсменів

Щойно Олександр Погорілко, учасник Чемпіонату України з легкої атлетики, здолав 400 метрів з результатом  47,48. Це найкращий показник серед українських спортсменів (бо в чемпіонаті брали участь ще й представники Туреччини).

16:35 11.02.2021

Скрипучий мороз не страшний: хокеїсти-аматори Риботина змагалися за Кубок золотого бурка

Зима запанувала в ці дні класична – зі снігами, морозами… У такі дні дорослі згадують дитинство й традиційні зимові розваги. Нерідко чуєш: «Колись і лижі, і хокей… А зараз що? Посядуть у телефонах і комп’ютерах – і все». Але це точно не про Риботин. Сьогодні на місцевій «льодовій арені» − болоті в центрі −  відбувся традиційний аматорський хокейний турнір «Кубок золотого бурка». Не злякав відчайдухів навіть 15-градусний мороз!

18:19 16.01.2021

Наша Саша Жук – одна із найкращих спринтерок країни

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005 року народження і молодших пройшов 15-16 жовтня в Івано-Франківську. Успішно у цих змаганнях виступила наша легкоатлетична зірочка, вихованка ДЮСШ (тренер Володимир Лучко) Саша Жук.

18:16 19.10.2020