Стартував відкритий чемпіонат Коропської громади з міні-футболу серед трудових колективів

Дата: 06.08.2021 08:32

Реальність перевершила всі сподівання. Та спочатку – результати:

Освіта Понорниця – Динамо Короп 3:1
Понорниця ЗОШ – Аполлон Короп 2:4
Короп ЗОШ – Рятівник 1:4
Ветеран Короп – Освіта Короп 2:3
Освіта Понорниця – Аполлон 2:0
Динамо – Рятівник 0:4

1. Освіта Понорниця – 6
2. Рятівник Короп – 6
3. Освіта Короп – 3
4. Аполлон Короп – 3
5. Понорниця ЗОШ – 0
6. Короп ЗОШ – 0
7. Ветеран Короп – 0
8. Динамо Короп – 0

Приходжу на майданчик, а людеейй!!! Багатенно. От тобі і вболівальницька психологія: грають в основному ветеранські команди, а така увага!

Здавалось, головним принципом для всіх буде – просто пограти. Та не тут то було. Кожен матч – боротьба, до останнього.

Особливо інтригуючим був матч понорницької «Освіти» з «Аполлоном».

Команда Валентина Ірхи – одна з найсильніших на турнірі. Взагалі, Валентин зібрав аж дві команди – школярів та дорослих – і за свої кошти привіз. Респект! Так от, за Освіту грали майстровиті і досить молоді гравці: Сергій Наливайко, Саша Кабанцов, Олексій Давиденко. Вони і диктували умови гри.

В Аполлоні – зрозуміло – виділявся Максим Чуприна. Та досить добре грали і Сергій Іллющенко, Олег Білан, Микола Медведь. Надійним на останньому рубежі був Олег Сагань – він вів гру.

Та саме помилка Саганя вже на третій секунді гри – далеко вийшов з воріт – і Давиденко забиває з 30-ти метрів.

Ох і нервували коропчани, майже не робили замін, бігали, кричали, старались… Та в другому таймі отримали ще один болючий удар від Наливайка – і все. 0:2.

Дуже хороше враження справив «Рятівник». Досить молода, мобільна команда. Йшла гра в пас, не кричали один на одного – єдиний колектив. Кращі, можливо, Владислав Пальчиковський, Владислав Приходько. Ще відзначу Віктора Прокопчука – дуже технічний гравець.

Освіта Короп. Олег Миколайович Курбанов серйозно підійшов до формування команди – викликали і освітянина з Атюші, і з Риботина, з Карильського, з Коропа. Сильні, швидкі. Можуть поборотись за чемпіонство. Лідер – Андрій Медведь. Сподобався і Вадим Смашний. І всі-всі.

Понорницькі школярі – 8-ий-9-ий клас – ще малі для великих звершень. Та будуть рости. Відзначу Олега Пестуна.

А от коропські школярики трішки розчарували.

Динамо не змогло зібрати найкращий склад. Сильно зіграв кіпер Олександр Коток. Майстерний Ігор Федько.

Ветеран з Коропа. Важко судити по одній грі – та виступили достойно. Лідери – Микола Леоненко і Микола Мельник.

Завершальний матч проходив при місячному світлі.

Наступний тур треба або починати в 18.00. Або освітлення потужніше ставити.

А взагалі – чудова погода. Свято футболу.

В наступний четвер – продовження.

До речі - чудово судили ігри Артем Козачок та Денис Євдокименко.

Володимир Лучко, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту
«Коропщина спортивна»