Збірна України – в 1/4 Чемпіонату Європи!

Дата: 30.06.2021 11:05

Фото без описуЧи можна було в це повірити ще тиждень тому??? Вперше в Коропі гру збірної дивились на великому екрані, біля Центральної площі.

Недавно в нас показували фільм сосничани – на перегляд прийшло багато глядачів. Вражений Сергій Семенов – начальник відділу культури і туризму Громади – сказав на другий день: «В нас також є технічні можливості, покажемо футбол на великому екрані».

Вчора цілий день йшла підготовча робота. Сергій Михайлович продумав всі технічні моменти з підключенням, допомагали працівники Будинку культури.

І ось – в 22.00 футбол на великому екрані. На дійсно великому екрані. Кольори, якість звуку та картинки – супер!

Глядачів було не мало, але й не так багато. Та вболівали дружно!

Як раділи голам Зінченка і – особливо – Довбика!

Підспівували всі разом з нашими вболівальниками з Глазго! Було єднання, спільна радість на всіх – і такі емоції.

Дивитись футбол гуртом – і ще й на такому екрані – класно. Для мене єдиним недоліком був холод. Виявляється, вечори у кінці червня прохолодні - і в одній футболці довго не посидиш.

Покричали разом після фінального свистка, йду додому з Бароном. І по вулицях Коропа чути: «Ук-ра-їна!»

Для згуртування нації оті хлопці в синіх футболках зробили так багато!

Світова преса хвалить нас: тягуча, в першому таймі не дуже цікава гра… Та бойовий другий тайм, додаткові. Характер, мужність, і супер гол Довбика!

Дякую за показ футболу!

Чекаємо гри Англія – Україна.

Володимир Лучко, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту
«Коропщина спортивна»