Податкові новини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

У першому кварталі 2021 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено більше 1,8 млрд грн податків і зборів, що становить близько 55 відс. загальної суми надходжень.

10:11 30.04.2021

Будьте уважними при сплаті податків

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що з січня 2021 року діють нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, єдиного соціального внеску по Чернігівській області.

10:10 30.04.2021

Увага! До завершення кампанії декларування доходів громадян, одержаних у 2020 році залишилося 2 дні

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу громадян, які зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи, що останній день її подання – 30 квітня 2021 року.

16:37 28.04.2021

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали протягом першого кварталу понад 1,6 мільярда гривень податків

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-березні 2021 року надійшло 1,6 млрд грн від сплати податків і зборів. Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС в Чернігівській області.

11:06 28.04.2021

Майже 4,8 мільярда  гривень податків, зборів та єдиного внеску надійшло до бюджетів від платників Чернігівщини

Протягом кварталу до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено понад 3,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Рівень надходжень минулого року перевищено майже на 23 відс. або на 636 млн гривень.

13:03 26.04.2021

ФОП-єдинник другої групи: чи може надавати в суборенду житлові (нежитлові) приміщення

Пунктом 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлені умови перебування фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, у відповідних групах платників єдиного податку. Відповідно до п.п. 2 п. 291.4 ст. 291 ПКУ до другої групи платників єдиного податку належать фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

13:02 26.04.2021

До уваги платників акцизного податку

Міністерством фінансів України прийнято наказ від 08.12.2020 р. № 747 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03.02.2021 р. за № 145/35767 (далі  —  наказ № 747).

12:56 26.04.2021

Електронний документообіг: який термін та порядок отримання першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів

Термін та порядок отримання автором електронного документа першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів в електронному вигляді передбачено Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами.

09:12 21.04.2021

Про термін подання платниками єдиного податку третьої групи податкової декларації та строк сплати єдиного податку

Платники єдиного податку третьої групи подають до податкової інспекції податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу. При цьому, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем. Платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

09:08 21.04.2021