Податкові новини

На Чернігівщині податківці викрили схему ухилення від сплати ПДВ  на суму 3,3 мільйона гривень

Співробітники управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області під час проведення контрольно-перевірочних заходів викрили схему ухилення від сплати податку на додану вартість одним із сільськогосподарських підприємств Чернігівської області.

16:20 16.04.2021

Протягом І кварталу до бюджетів територіальних громад Чернігівщини надійшло понад 170 мільйонів  гривень єдиного податку з фізичних осіб

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що протягом січня – березня 2021 року забезпечено надходження до місцевих бюджетів єдиного податку з фізичних осіб у сумі 170,2  млн гривень. Це на 19,4 млн грн або на майже на 13 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

16:16 16.04.2021

До уваги платників податків!

Інформуємо, що 09.04.2021 набрав чинності Закон України від 30 березня 2021 року № 1358-ІХ «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1358).

10:53 16.04.2021

За зберігання фальсифікату підприємцю загрожує штраф і не тільки

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області в ході проведення контрольно-перевірочних заходів суб’єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольних напоїв та тютюнових виробів на території м. Новгород-Сіверський було виявлено факт зберігання підприємцем тютюнових виробів маркованих підробленими марками акцизного податку.

10:51 16.04.2021

Щодо сплати податку на нерухомість у 2021 році

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу громадян, що цьогоріч платники повинні сплатили податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за 2020 рік.

10:49 16.04.2021

У березні платники Чернігівщини поповнили бюджети на 1,3 мільярда гривень

У березні 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено 1,3 млрд грн податків та зборів. У Головному управлінні пояснили, що цей показник перевищує надходження березня минулого року на 47 відс. або на 416,7 млн гривень.

16:18 14.04.2021

Електронний кабінет дає змогу дізнатися про залишок коштів на єдиному рахунку та отримати витяг про стан розрахунків з бюджетом

Звертаємо увагу платників податків, включених до реєстру платників, які використовують єдиний рахунок, що у приватній частині Електронного кабінету є можливість перегляду інформації про рух коштів на єдиному рахунку та доступ до інформації про залишок коштів на єдиному рахунку.

10:38 13.04.2021

На збереження довкілля платники Чернігівщини  сплатили понад 16 мільйонів  гривень екологічного податку

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що протягом першого кварталу поточного року платники податків Чернігівської області сплатили до державного бюджету близько 16,1 млн грн екологічного податку, що на 1,3 млн грн більше ніж за відповідний період минулого року.

10:36 13.04.2021