Запали свою зірку

Дата: 07.12.2017 10:12

Фото без описуСенсація року! Зібрались в Коропській школі найкращі зірки! Але не Віталій Козловський, не Руслана, а наші шкільні зірки й зірочки!

День такий лише раз у рік буває, свої таланти класи в школі  представляють. Учні весело танцюють, голосно співають, дрижать у школі стіни, коли наші виступають.

1 грудня, у актовому залі школи, було людно. Бо всі учні зібралися, щоб вшанувати мистецтво. Кожен виконавець приніс із собою неоціненний скарб – любов до поетичного слова, музики, хореографії. А ще – доброзичливість у серці. Бажання творити.

Звучали на сцені власні вірші Марини Богуславської та Олександри Семерні, учениць 5 класу.

Лірична мелодія на тромбоні, у виконанні Олексія Авраменка, учня 6-Б класу, зачарувала зал. Підхопили темп музики і гітара (виконавець Володимир Безруков 7-А клас) та баян (виконавиця Ліна Заморій – 7-Б клас).

Український танок, який затанцювали талановиті школярі Анна  Карацюба, Анастасія Валіновська та Михайло Солошенко, захопив дух, такі «розтяжки» викаблучував Михайло Солошенко.

Пісня «Love the way you lie», на англійській мові, зачарувала хлопців, бо на сцені була красуня -  учениця 9-А класу Анна Дмитрик. Не відстали від неї і Валерія Давиденко та Дарина Нескородова – 9-б кл.

Взагалі свято пройшло на ура! Ми впевнені, що таланти, які є у дітей  не розгубляться, а навпаки примножаться і засяють нові Зірки.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)