Відбулася п’ятнадцята сесія селищної ради

Сьогодні відбулася п’ятнадцята сесія Коропської селищної ради сьомого скликання, яку провів  Віктор Журавель.У роботі засідання взяли участь заступники голови селищної ради Василь Кравченко та Олег Мельоха, члени виконавчого комітету, працівники виконавчого апарату Коропської селищної ради, представники засобів масової інформації.

16:37 20.10.2017

Патріотичні малюнки юних коропчан

До дня захисника України та дня українського козацтва в Коропському районному будинку культури була організована виставка дитячих малюнків "Козацькому роду нема переводу".

14:52 19.10.2017

«Де козак – там і слава»

До Дня Українського козацтва в районній дитячій бібліотеці були проведені заходи для старших, а також і для молодших школярів.

16:21 13.10.2017