Ювілей районної ветеранської організації

24 лютого в залі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися збори ветеранської організації Коропського району, присвячені 30-тій річниці створення районної ветеранської організації.

14:20 24.02.2017

Презентація секції атлетизму

«Здоров’я — не все, але все без здоров’я — ніщо», — сказав свого часу Сократ. І це, безумовно, так. Перехід до здорового способу життя — це шлях до внутрішньої гармонії.

12:45 24.02.2017

Засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 21 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету, яке злагоджено та організовано провів селищний голова Віктор Журавель.

13:25 21.02.2017

Вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, в районному центрі відбувся мітинг-реквієм зі вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

13:46 20.02.2017

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

17 лютого голова селищної ради Віктор Журавель взяв участь у черговому засіданні ДНПК, яке провели в.о. голови районної державної адміністрації Валентина Саволєй та заступник голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Микола Максименко.

13:39 17.02.2017

До уваги жителів області!

Чернігівський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі повідомляє, що згідно діючої обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016-2020 роки, жителі сіл, селищ, селищ міського типу та малих міст Чернігівської області мають можливість отримати довгострокові пільгові кредити на наступні цілі:

10:17 16.02.2017

Засідання «круглого столу» з учасниками бойових дій на території інших держав

15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення радянських військ з Афганістану, в приміщенні районної ради відбулося засідання «круглого столу» з учасниками бойових дій на території інших держав.

17:27 15.02.2017

Збиралися депутати громади

Сьогодні відбулося пленарне засідання п’ятої сесії восьмого скликання Коропської селищної ради, яке провів селищний голова Віктор Журавель.

15:15 08.02.2017