Дата: від до Скинути

Сьогодні Коропську громаду відвідав перший заступник голови Чернігівської ОДА Костянтин Мегем

Разом з  ним робочий візит здійснив  начальник відділу організації будівництва та технічного нагляду Управління капітального будівництва облдержадміністрації Олексій Тестов.

20:42 17.02.2022

КОРОПСЬКА ГРОМАДА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ЄДНАННЯ

На центральній площі Коропа сьогодні пройшли урочистості з нагоди Дня єднання, оголошеного Указом Президента України № 53/2022 з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

16:02 16.02.2022

Про соціальну допомогу у зв’язку з народженням дітей

Соціальна допомога у зв’язку з народженням дітей встановлена державою з метою створення належних умов для повноцінного утримання і виховання малечі та надається одному з батьків або опікуну, разом з яким постійно проживає малюк.

10:35 14.02.2022

Голова громади вручив ордер на житло родині переселенців

Сьогодні, 9 лютого, у селі Нехаївка Коропський селищний голова Володимир Куніцин вручив ордер на житлове приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб переселенцю із Луганщини Євгену Тітову і його родині.

21:30 09.02.2022

Пожежні команди Нехаївки, Шабалинова, Рождественського й Атюші пройшли перевірку бойової готовності

Сьогоднішня перевірка, ініціатором якої виступив голова громади Володимир Куніцин, показала, за скільки хвилин доїдуть на виклик сільські пожежні команди, як оперативно приборкають вогняну стихію, і чого бракує нашим вогнеборцям.

13:21 09.02.2022