Відкриття Швейцарсько-українського проєкту DECIDE

Дата: 28.03.2023 13:11

Команда Коропської ТГ – голова громади Володимир Куніцин, начальник відділу освіти Олег Курбанов і директор Коропської школи Людмила Назаренко ­– взяла участь у відкритті Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» у Чернігівській області.

Захід відбувся сьогодні в Чернігівській обласній військовій адміністрації.

У ньому взяли участь представники гуманітарної місії Швейцарії на чолі з Андреа ШТУДЕР - заступницею генеральної директорки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, керівницею напрямку співробітництва з країнами Близького Сходу, Північної Африки та Європи.

Партнерами Проєкту DECIDE на Чернігівщині є чотири громади ­– Коропська, Чернігівська, Менська та Березнянська.

Проєкт передбачає співпрацю задля відновлення та розвитку якісної та доступної освіти у громадах.  Кроки впровадження проєкту були сплановані під час сьогоднішньої зустрічі.

Це, зокрема:

• розробка стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти (напрям «Школа дієвої демократії»);
  • створення та підтримка діяльності Піклувальних рад закладів освіти;
  • шкільний громадський бюджет, реалізації грантових проєктів (напрям «Громадський бюджет на дитячі мрії»);
  • міжмуніципальна співпраця;
  • навчання голів громад, депутатів місцевих рад, працівників органів управління освітою;

Під час виступу Володимир Куніцин подякував команді DECIDE за відбір нашої громади до проєкту, а також висловив вдячність народу Швейцарії за підтримку, і обласній військовій адміністрації - за співпрацю.

Ми щиро вдячні проєкту DECIDE та сподіваємося на результативну, цікаву й плідну співпрацю!