Дата: від до Скинути

Увага!   Від завтра, 5 квітня, у Коропській громаді будуть зміни стосовно реєстрації внутрішньо переміщених осіб:

Увага!  Від завтра, 5 квітня, у Коропській громаді будуть зміни стосовно реєстрації внутрішньо переміщених осіб:

громадянам, які оселилися в Коропі, потрібно буде звертатися в Коропі в Управління соціального захисту населення Новгород-Сіверської РДА (Короп, вулиця Київська) громадянам, які оселилися в селах громади  −  в Центр надання адміністративних послуг Коропської селищної ради (Короп, вулиця Кибальчича) Також повідомляємо, що ЦНАП  працюватиме з 07:00 до 22:00 (є сподівання, що в ранкові та вечірні години буде менше навантаження на сервери Мінсоцполітики).

17:22 04.04.2022

Роз’яснення №4 від 07.03.2022 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції»

стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок)

10:25 04.04.2022

Рекомендації щодо виявлення та реагування на випадки жорстокого поводження з дітьми в умовах воєнного стану

16:46 01.04.2022

Дякуємо волонтеру Ю. Кучерову за доставку гуманітарної допомоги – ліків –  жителям громади:

Парацетамол 500  − 250 упаковок Парацетамол 100 −12 упаковок Ібупрофен −4 упаковки Марля − 20 штук  Бинт − 51 штука Фізіологічний розчин 500 мл −10 флаконів Фізіологічний розчин 250 мл − 10 флаконів  Лосьйон для обробки рук  400 мл − 12 штук Ліки розподілені між ФАПами та амбулаторіями громади.

15:57 01.04.2022

Тривають рейди з моніторингу цін на соціально значущі товари

Сьогодні мобільна група у складі представників  Коропського управління Головного управління Держпродспоживслужби  та селищної ради відвідала 8 торгових точок, в яких реалізовуються продукти  харчування, в селах Рождественське й Атюша.

15:32 01.04.2022

Проведені рейди з моніторингу цін на соціально значущі товари

У ці складні часи для населення громади та всього населення нашої країни з метою забезпечення безперебійної роботи підприємств в умовах воєнного стану постановою КМУ №303 від 13.03.2022 року призупинено заходи прямого державного контролю та державного ринкового нагляду в умовах правового режиму воєнного стану, а саме припинено проведення планових та позапланових перевірок.  Державний нагляд (контроль) під час воєнного стану в Україні має здійснюватись лише задля стримання зростання цін на соціально значущу продукцію.

14:34 31.03.2022

Сьогодні Коропський селищний голова Володимир Куніцин провів робочу зустріч із депутатами

Було обговорено ряд важливих питань життя громади, зокрема щодо ціноутворення, безготівкової оплати, відновлення роботи комунального підприємства «Агролісгосп» у напрямку заготівлі дров для закладів соціальної сфери на опалювальний період 2022/23 років.

16:10 29.03.2022

28.03.2022 до селищної ради звернулись за гуманітарною допомогою 58 осіб, в основному з числа ВПО. Надано: засоби гігієни, дитяче харчування, продукти харчування

Сформовано пакети допомоги для старостинських округів. Деякі доставлені до старостатів громади. Деякі будуть передані 29.03.2022 р.

17:41 28.03.2022