У Коропській громаді діятиме мобільна Медична бригада Червоного Хреста

Дата: 30.03.2023 13:54

Сьогодні Чернігівська обласна організація ТЧХ передала автомобіль «швидкої» – для її роботи. Гостей і спецтранспорт урочисто зустріли поблизу Коропського підрозділу благодійної організації.

Мобільна бригада складатиметься з лікаря та медичного працівника. Вони виїздитимуть по селах та безкоштовно надаватимуть допомогу практично на дому.

- Ці сервіси направлені на те, щоб наблизити медичну допомогу до людей, які проживають у віддалених населених пунктах, і не мають змоги щоденно добиратися до медичних закладів, – розповіла Наталія Силенок, голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста.

Від імені жителів громади Володимир Куніцин подякував представникам Товариства Червоного Хреста за постійну підтримку та за старт нового проєкту:

Думаю, люди цю послугу оцінять і вона зробить їхнє життя більш комфортнішим. Взагалі, ми дуже вдячні вам за всю допомогу, яку ви надаєте. Цінуємо нашу співпрацю.

Допомогу фахівців зможуть отримати люди поважного віку, діти, внутрішньо переміщені особи.

Хворим видаватимуться ліки від тиску, цукрознижуючі препарати, ліки від простудних захворювань — щоб зняти гостру потребу.

Планується, що мобільна бригада розпочне роботу вже з 3 квітня. Виїзди відбуватимуться щодня з понеділка до п’ятниці, за складеним графіком. Про приїзд мобільної Медичної бригади жителі населених пунктів зможуть дізнатися з оголошень у своїх селах.