Сьогодні в Коропській громаді з робочим візитом побували представники Громадської організації «Ліга соціальних працівників України» Світлана Толстоухова та Ірина Пінчук

Дата: 29.03.2023 19:10

Вони провели зустріч з головою громади Володимиром Куніциним та командою, що спрацює в сфері соціальних послуг.

ГО «Ліга соціальних працівників України» спільно з Коропською селищною радою за фінансової підтримки Програми розвитку ООН реалізовуватиме два проєкти в нашій громаді:

• Розбудова інституційної спроможності сервісу «Університет третього віку»
  • Підтримка створення Мобільної соціальної служби по наданню послуги догляду вдома, натуральної допомоги й паліативного догляду.

У рамках проєкту наша громада отримає автотранспорт, обладнаний різним обладнанням для швачки, прачки, перукаря, медичної сестри.

Автомобіль очікуємо вже на початку квітня. Сьогодні оглянули приміщення для цього транспорту.  Воно вже готове.

Паралельно експерти зробили аналіз надання всіх соціальних послуг у громаді, а сьогодні надали слушні рекомендації, які допоможуть покращити надання цих послуг. Рекомендації обов’язково будуть враховані.

Дякуємо представникам ГО «Ліга соціальних працівників» за допомогу! Віримо в те, що наша співпраця принесе багато користі жителям громади!