Якщо людина змінила місце проживання, то вона має стати на облік

Відповідно до Указу Президента України «Про загальну мобілізацію» та вимог статті 37 частини третьої Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»  призовники  та військовозобов’язані внутрішньо переміщені особи зобов’язані стати на військовий облік в семиденний строк  після прибуття та не раніше ніж за три дні до вибуття з місця тимчасового проживання знятися з зазначеного обліку.

10:37 13.04.2022

Сьогодні, 12 квітня, відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики

За традицією, працівники Коропського регіонального історико-археологічного музею, меморіального музею Миколи Кибальчича, відділу культури і туризму, поціновувачі історії рідного краю поклали квіти до пам’ятників видатним землякам:

16:37 12.04.2022

Переселенці, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня, отримають її, починаючи з березня

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, відповідно до якого  допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 30 квітня 2022 року, надається починаючи з березня 2022 року.

11:19 10.04.2022