Міст через Десну покрили «килимком зносу»

Дата: 16.10.2018 16:23

Фото без описуСучасну технологію тонкошарових захисних шарів на основі бітумно-мінеральних сумішей – MULTIMAC – застосували минулої п’ятниці на Коропщині.

Бітумна емульсія чудова тим, що дозволяє істотно продовжити термін експлуатації дорожнього покриття. Тому нанесену суміш  звуть «килимком зносу».

Лита бітумно-мінеральна суміш готується і розподіляється спеціальною укладальною машиною, що має комп’ютерну систему дозування компонентів.

Така технологія за своєчасного використання дозволяє не тільки відновити основні властивості покриття, але й істотно продовжити термін його експлуатації.

Як інформує сайт  підприємства «Бітунова Україна», яке виготовляє бітумні емульсії, вчасно виконаний ремонт за технологією MULTIMAC може продовжити службу дороги на 6 – 8 років.

Автодорога територіального значення Т-25-17 Сосниця – Короп перебуває у підпорядкуванні Служби автомобільних доріг у Чернігівській області. Питання її хоча б часткового ремонту тривалий час турбувало багатьох жителів Коропщини, адже цей шлях з’єднує нас із обласним центром. Численні звернення до керівництва Укравтодору були від очільників і депутатів обласної, селищної та районної рад. Нарешті, стан цього шляху покращили: місцями, зокрема і на мосту, полотно замінили, там, де можна було, провели ямковий ремонт.

А завдяки багатьом небайдужим не так давно «освіжили» кольори моста, прибрали біля нього чагарники і гілки.

Фото Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради