З Днем захисника України!

Дата: 14.10.2018 10:42

Фото без опису  Шановні захисники України, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці Збройних Сил! Вітаю вас із сьогоднішним святом – Днем захисника України та Днем українського козацтва!

Велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці у давні часи для українських козаків було найважливішим святом. Неможливо переоцінити роль козацтва в історії українського народу, його боротьби за волю, свободу, самоствердження. Тому в українському національному літописі не важко було знайти день, найбільш придатний для вшанування захисників нашої Вітчизни.

Це свято всіх, хто любить Україну. Тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони Вітчизни. А також це день усіх представників сильної половини – турботливих батьків, люблячих чоловіків, вдячних синів, готових будь-якої миті стати на захист своєї сім’ї.   Адже любов до рідної країни й патріотизм починаються із любові до родини.

У цей святковий день  зичу кожному з вас незламності й сили духу, великого натхнення, здійснення заповітних мрій. Міцного вам здоров’я, любові, єднання і родинного тепла.

Нехай у ваших домівках панують тепло і затишок, добробут і мир.

Зі святом, сучасні козаки нашої Коропщини!

Віктор ЖУРАВЕЛЬ, Коропський селищний голова.