Завершили облаштування майданчика

Дата: 19.10.2018 17:17

Останнє осіннє тепло, подароване нам жовтнем, жителі невеличкого Вільного не стали даремно марнувати. Вони вийшли на толоку, аби завершити облаштування дитячого майданчика для своєї малечі.

Добрій справі присвятили минулу суботу, розповіла староста Лариса Москальова.

Майданчик нещодавно з’явився в селі за сприяння народного депутата Анатолія Євлахова. Місце для його облаштування підготували самі місцеві жителі.

Залишилася останні «штрихи» – завезти пісок, що вже зробили, і встановити огорожу. Парканчик для майданчика у Вільному виготовило комунальне підприємство Коропської селищної ради «Благоустрій». ТОВ «Черешеньки виступило спонсором. Чоловіки встановили огорожу, а жінки пофарбували.

А ще, як повідомила староста, невдовзі планується святкове відкриття довгоочікуваного місця відпочинку для дітвори.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради