Майстерня Відповідальних Землян

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Відповідальні Земляни» запрошує до участі в міжнародному освітньому проекті «Майстерня Відповідальних Землян»

16:39 21.03.2019

Про здобутки, проблеми й перспективи галузі культури в громаді

Нарада великого колективу відділу культури та туризму Коропської селищної ради, на якій підбили підсумки минулорічної роботи й окреслили плани та завдання на поточний рік, відбулася вчора, 20 березня, у Коропському будинку культури.

10:20 21.03.2019

У районному Товаристві Червоного Хреста - два приємних поповнення: з’явилася посада медичної сестри й сучасний масажний стіл

Є такий вислів: «Прийшла весна – радість людям принесла!». Дійсно, це так, каже голова  районного підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Таїсія Онопка, яка днями поділилася весняною радістю, що прийшла у ТЧХ.

16:29 19.03.2019

Зміни в фінансовій  підтримці розвитку фермерських господарств

Зміни в фінансовій підтримці розвитку фермерських господарств

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року №126  затверджено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (постанова Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №106).

17:27 18.03.2019

У Коропі відбулися загальні збори: які здобутки маємо після двох років діяльності ОТГ

Завершенням циклу загальних зборів жителів населених пунктів Коропської об’єднаної громади стало зібрання, де звітував її очільник. Захід, на якому Віктор Журавель виступив перед уповноваженими представниками жителів усієї ОТГ, відбувся 15 березня у Коропському будинку культури.

16:33 18.03.2019

Публічне представлення інформації про виконання селищного бюджету

На виконання пункту 5 статті 28 Бюджетного кодексу України 15 березня 2019 року о 14-й годині в приміщенні селищної ради відбулось публічне представлення інформації про виконання селищного бюджету за 2018 рік (дату проведення було оголошено в газеті «Нові горизонти» до 01.03.19. та на офіційному сайті селищної ради).

10:14 18.03.2019

Комунальне підприємство «Вода» Коропської селищної ради може надавати всі послуги, пов’язані із сантехнікою

Ця робота – не публічна, майже не на виду. Але вага її від цього ніяк не применшується, вона важлива, її результатами їхньої діяльності користуються всі. У неділю своє професійне свято зустрічатимуть працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, завдяки яким на вулицях чисто та зелено, в оселях тепло й комфортно, і кожен може легко користуватися тими благами, які нам приніс розвиток цивілізації.

14:15 15.03.2019

На виконання законодавства про доступність бюджету

14 березня о 14.00 відбувся захід на виконання пункту 5 статті 28 Бюджетного кодексу України «Доступність інформації про бюджет» − публічне представлення інформації про виконання бюджету відділу фінансово-господарського забезпечення  Коропської селищної ради за 2018 рік.

10:05 15.03.2019