Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 15.03.2019 18:03

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з нагоджи вашого професійного свята, яке відзначатиметься в неділю, 17 березня!

Комунальна сфера обслуговування є однією із найскладніших галузей, що вимагає не тільки технічних знань і досвіду, а і фізичних сил. Саме на ваших плечах лежить створення щоденних побутових зручностей людям. До того ж, вам під силу зробити світ прекраснішим: квітучим, зеленим та доглянутим. Тому досить символічно, що ваше свято призначене саме на весняну пору.

Можна довго обговорювати проблеми та завдання комунального господарства, але напередодні свята     хочеться просто подякувати вам за терпіння, наполегливу працю і відданість професії.

Від усього серця зичу вам великого людського щастя, уваги від рідних та близьких, здоров’я, доброго настрою і щоденних згараздів. Хай робота приносить вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану. Всього вам найкращого!

З  повагою Віктор Журавель, Коропський селищний голова

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)