На виконання законодавства про доступність бюджету

Дата: 15.03.2019 10:05

14 березня о 14.00 відбувся захід на виконання пункту 5 статті 28 Бюджетного кодексу України «Доступність інформації про бюджет» − публічне представлення інформації про виконання бюджету відділу фінансово-господарського забезпечення  Коропської селищної ради за 2018 рік.

Присутні заслухали інформацію про виконання бюджету за бюджетними програмами та показниками, які досягнуто в результаті їх виконання. Висвітлено обсяги здійснених протягом 2018 року видатків в межах реалізації програм, які затверджені рішеннями Коропської селищної ради. Інформацію представляла начальник відділу фінансово-господарського забезпечення селищної ради О.І. Протасова.

За інформацією відділу фінансово-господарського забезпечення
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)