Дата: 14.03.2019 16:18

14 березня 2019 року в приміщенні Коропської селищної ради   відбулося публічне представлення головним розпорядником коштів місцевого бюджету - відділом соціального захисту населення  Коропської селищної ради - інформації  про бюджет за бюджетними програмами та  про виконання результативних показників за 2018 рік.

Начальник відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради Ларченко Лариса Іванівна інформувала присутніх про основні показники ефективності використання коштів селищного бюджету, що були направлені на  виконання програм соціального захисту населення та відповіла на всі поставлені питання.

Актуальними виявилися питання роботи та фінансування діяльності відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста Україні в Коропському районі.

За інформацією відділу соціального захисту населення
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)