Працівники КП «Вода» ліквідовують аварію на водогоні

Дата: 11.12.2019 11:00

Фото без опису Повністю відновити водопостачання, кажуть, намагалися сьогодні до вечора. Але стався новий порив. Спочатку порив водогону був на розі вулиць Київської та Успенської в Коропі, через що споживачі опинилися без води. Процес налагодження затягнувся і через масштабність робіт, і через те, що світловий день короткий, а по темному, коли земля просочена вологою, працювати внизу небезпечно.

Біля будівлі синагоги викопаний «котлован». Внизу і нагорі працюють комунальники.

Коли стався порив, ми почали розкопувати й виявили, що металева труба зовсім непридатна, − каже директор комунального підприємства «Вода» Іван Бориско. Чоловік недавно після операції, але ситуація змусила повертатися до справ.  – Вирізали частину, розкопали далі – і там негодна. Дійшли до цілої азбестової, яка не пропадає. Ми могли б одразу «заліпити», заматати, і воно б через місяць, може, через півроку чи рік знову прорвало б… Асфальт же на цьому місці класти треба буде все одно. Тому трубу вирішили замінити повністю.

До того ж, як розповів Іван Федорович, раз уже сталася ситуація, що все довелось розкопувати, вирішили поставити нову задвижку (заслонку), щоб у разі чого можна було перекривати одну «вітку» Коропа, не чіпаючи іншу. Стара заслонка вже була зношена.

Сьогодні водопостачання, як каже Іван Бориско, відновили у 5-поверхівках, школі й садочку. По Успенській, Чернігівській води немає, але сьогодні до вечора водопостачання старатимуться відновити.

Людське невдоволення комунальники розуміють, і запевняють, що старатимуться відновити водопостачання якнайшвидше.

Процес затягнувся ще і через те, що зараз світловий день дуже короткий, а земля просочена водою.  У темну пору доби працювати в ямі людям дуже небезпечно.

Через кілька годин після опублікування цього повідомлення стало відомо, що поряд стався ще один порив.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Забуті жителі Коропа
2019-12-12 20:10:03

З минулої суботи велика кількість жителів Коропа без води. Тобто шостий день. Надзвичайна ситуація для жителів Коропа, що використовують воду з центрального водопроводу. Голова ОТГ, почуй людей!!! Чому до цього часу не організована доставка води? Що робиться на перспективу, для запобігання таких ситуацій? Скільки ще терпіти цей геноцид???!!!