День пам’яті героїв Крут

Сьогодні – 102-а річниця героїчного бою під Крутами, що  відбувся 29 січня 1918 року під час наступу московсько-більшовицьких військ на Київ та став символом стійкості і патріотизму української молоді.

10:49 29.01.2020

День пам’яті Леоніда Каденюка пройшов у Коропській школі

«Зоряні спогади» − таку теплу романтично-ностальгійну  назву обрали для заходу, присвяченого першому космонавту незалежної України, а також ветеранам космічної галузі, котрі бували на коропській землі, яких тут пам’ятають і шанують.

19:05 27.01.2020

Аншлаг щасливого зимового вечора

Повний зал глядачів зібрав учора Коропський будинок культури. Тут відбувся другий концерт творчого проєкту «Щасливі зимові вечори».

16:20 25.01.2020

Із візитом до музею

Прагнення зробити добро для земляків об’єднує. Вчора коропський підприємець, у минулому районний архітектор, голова райдержадміністрації, депутат обласної ради кількох скликань Михайло Півень зініціював зустріч із керівництвом районної ради та Коропської об’єднаної громади в регіональному історико-археологічному музеї.

10:16 24.01.2020

Коропчани відзначили свято Соборності України

Святкове зібрання, присвячене 101-й річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки відбулось сьогодні в Коропському будинку культури.

13:53 22.01.2020

Вітання від Коропського селищного голови  із Днем Соборності України

Вітання від Коропського селищного голови із Днем Соборності України

Шановні земляки! Щиро вітаю вас із сьогоднішнім величним святом − Днем Соборності України! 22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українських патріотів: На велелюдному зібранні урочисто проголосили злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Акт злуки увінчав прагнення українців, розділених і поневолених різними імперіями, жити у свої єдиній державі.

08:51 22.01.2020

Із візитом до Нехаївки

Із черговою інспекцією будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини побував сьогодні в Нехаївці Коропський селищний голова Віктор Журавель. Об’єкт споруджують за державною програмою «Сільська медицина» коштом держбюджету зі співфінансуванням із місцевого бюджету селищної ради.

16:35 21.01.2020

У Коропі встановили меморіальну дошку із булавою

«Гетьману Лівобережної України Дем’яну Ігнатовичу від земляків» − такий напис красується на новій яскравій меморіальній дошці, присвяченій уродженцю Коропа, військовому, політичному й державному діячеві, гетьманові, відомому за прізвиськом Многогрішний. Дошку сьогодні прикріпили на фасаді регіонального історико-археологічного музею.

13:22 21.01.2020