Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим

Дата: 13.12.2019 12:44

Фото без опису Щороку 14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Тим, хто пішов у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, вклонилися сьогодні в Коропі.

Перед вшануванням у малій залі засідань районної ради пройшов круглий стіл для ліквідаторів на тему субсидій та інших питань соціального захисту. Фахові консультації членам районної громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» були готові надати місцеві фахівці сфери соціального захисту, пенсійного фонду, первинної медицини, центральної районної аптеки.

Засідання провели голова районної ради Михайло Мазуренко, в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб, Коропський селищний голова Віктор Журавель, до речі, також ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС.

Нещодавно стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Не дивно, що деталі цього процесу чи не найбільше цікавили учасників зібрання. Тому на їхні запитання відповідала начальниця відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та автоматизованої обробки інформації відділу соціального захисту РДА Ірина Вегера.

На жаль, від учасників цього засідання чули і невдоволення та слова розчарування. Бо ж гарантії, прописані законодавчо державою, сама ж держава не забезпечує повною мірою.

Інша проблема − ліки постійно дорожчають, тому під місцеві програми «медичних» пільг  потрібно закладати більші суми. Про цю потребу чорнобильці говорили представникам влади.

Після зібрання вирушили до пам’ятника ліквідаторам  аварії на Чорнобильській АЕС. У церемонії вшанування героїв взяли участь представники органів влади і місцевого самоврядування, трудових колективів, громадськість селища.

У хвилині мовчання коропчани схилили голови перед героями, які здійснили величний подвиг під час ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної станції. До меморіалу поклали квіти.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)