На виконкомі розглянули проєкт бюджету-2020, програми на наступний рік і фінансові звіти підприємств

Дата: 17.12.2019 17:11

Фото без описуЗасідання виконавчого комітету Коропської селищної ради пройшло сьогодні, 17 грудня. Під час роботи його члени опрацювали 32 питання.

Спочатку заслухали фінансові звіти керівників комунальних підприємств «Благоустрій сервіс», «Благоустрій», «Вода»  за 3 квартали року, затвердили тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «Вода».

Начальниця відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Валентина Корольова представила для затвердження виконкомом План соціально-економічного розвитку громади на наступний рік. Тепер цей документ буде затверджувати ще і сесія.

Процедуру схвалення виконкомом перед розглядом сесії пройшли ряд програм:

- Програма по наданню пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують гемодіаліз в обласному медичному центрі та проживають на території Коропської селищної ради на 2020 рік  із фінансуванням у 40 тисяч гривень. На території громади проживає одна людина, яка отримує кошти підтримки;

- Програма по соціальному захисту та підтримки громадян Коропської селищної ради на 2020 рік із фінансуванням у 245 тисяч гривень;

- Програма по наданню матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, що загинули, зникли безвісти при виконанні військового обов’язку, які проживають на території Коропської селищної ради на 2020 рік із фінансуванням у 25 тисяч 200 гривень;

- Програма відзначення пам’ятних дат, історичних подій, культурних заходів, ювілеїв підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради на 2020 рік із фінансуванням у 20 тисяч гривень;

- Програма підтримки діяльності відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України  в Коропському районі на 2020 рік із фінансуванням у 116 тисяч 500 гривень (з них 35 тисяч – кошти з районного бюджету, решта – кошти селищного бюджету);

- Програма  підвищення батьківського потенціалу, пропаганди здорового способу життя та соціально-культурного розвитку дітей та молоді Коропської селищної ради на 2020 рік із фінансуванням у 7 тисяч гривень (на заходи, які проводить сектор сім’ї, дітей, молоді та спорту для дітей, молодіжних лідерів тощо);
- Програма забезпечення ліками хворих на цукровий діабет на 2020 рік із фінансуванням у 129 тисяч гривень на перший квартал (з них 72 тисячі 500 грн −  кошти селищного бюджету, 56 тисяч 500 гривень – кошти держави). На території ОТГ проживають 56 людей, які хворіють діабетом і потребують інсулінотерапії.

На засіданні погодили внесення змін до програм підтримки комунальних підприємств «Благоустрій сервіс» і «Вода» на цей рік, розглянули й погодили програму підтримки КП «Благоустрій» на наступний рік, а також Програму  виготовлення Генерального плану населених пунктів та детальних планів на території Коропської селищної ради у 2020 році (для Риботина).

Задля покращення благоустрою на території Коропської селищної ради погодили спеціальну програму із фінансуванням у 2 мільйони 745 тисяч гривень.

Погодили на засіданні й Комплексну Програму профілактики правопорушень на 2020 рік із фінансуванням у 30 тисяч гривень.

Детально розглянули проєкт бюджету Коропської селищної ради на 2020-й рік, який членам виконкому представила начальниця фінансового відділу Наталія Басанець. Кошторис громади винесуть на затвердження сесії, яка відбудеться у п’ятницю.

Ще одним питанням члени виконавчого комітету погодили Програму проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових, творчих колективів на наступний рік, план заходів до Новорічно-Різдвяних свят, орієнтовний план роботи виконкому в першому кварталі наступного року

Окрім всього цього виконком виключив об’єкт погосподарського  обліку в Риботині, надав дозвіл на знесення зелених насаджень, розміщення реклами, створив комісію з обстеження колодязів у Шабалинові для їхнього списання.

Засідання завершили розглядом заяв громадян.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)