Урок пам’яті й шани, присвячений випускнику

Дата: 11.09.2020 17:41

Фото без опису Цієї неділі, 13 вересня, своє 34-річчя міг би святкувати коропчанин, воїн АТО Ігор Шкляр. Але, на жаль, важке поранення на блокпосту біля міста Дебальцеве влітку 2014 року не дало молодому життю пізнати майбутнього… Щороку в День народження нашого захисника школа, в якій він навчався, вшановує його світлу пам’ять. Сьогодні на урок спомину й шани перед пам’ятною дошкою, встановленою на честь воїна, вийшли семикласники.

Ці хлопці й дівчата ще навіть не народилися, коли Ігор Шкляр у 2004 році закінчив Коропську школу. Але завдяки спогадам його класної керівниці Галини Головешко, семикласники змогли уявити, яким школярем він був у їхньому віці: розумним, сміливим, веселим… Та одна риса вирізняла його з-поміж інших дітей. Ігор, коли чув слово «треба», виконував доручене негайно й обов’язково. Він був відповідальною людиною, на яку завжди можна було  покластися. Саме такі люди і стають на захист своєї країни.

Під час уроку спомину діти поклали квіти до пам’ятної дошки Ігорю Шкляру. Потім вони вирушили до меморіального комплексу Героям Небесної Сотні та воїнам АТО і вшанували всіх тих, хто відстоював свободу й мир рідної України й віддав за них максимум – свої життя.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради